Winalite - Latvijā

Winalite - Latvijā

 

Kompānija Winalite piedāvā sadarboties uzņēmīgiem, disciplinētiem un finansiālu brīvību alkstošiem cilvēkiem!


Winalite dod lielisku iespēju darboties kopā visai ģimenei!  Vecāki un bērni, vīri un sievas, krustmātes un krustmeitas, sievasmātes un znoti...   Ja Jūs esat līdzīgi domājoši cilvēki, Jūs papildināsiet viens otru šajā biznesā, sniegsiet lielisku atbalstu viens otram, spēsiet motivēt viens otru un uzmundrināt, ja nu kādreiz  atnāks ne-garastāvoklis...:)   Apmācības un komandas darbs ar vien satuvina, sniedz gandarījumu, rosina jaunas pārdomas, pārrunas, tikšanās un plānus...

Kļūsti veselāks
– lietojot šos produktus un atbrīvojoties no lieka stresa!
Kļūsti  laimīgāks – padarot skaistāku un vieglāku dzīvi sev un sev tuviem un svarīgiem cilvēkiem!
Kļūsti  brīvāks – pelnot Pats SEV! Dzīve piespēlē TIK daudz iespēju – VAR dzīvot gan CITAS kvalitātes dzīvi, gan padarīt Pasauli labāku, palīdzot kādam, gan iepazīt to ceļojot un vēl, un vēl, un vēl…

Protams, tas prasa Jūsu  laiku, darbu un pašdisciplīnu. Protams! Taču Winalite tam pretī  sniedz  atbilstošu algu un ļoti lielu gandarījumu!
Produkta virzība tirgū notiek TIKAI  rekomendāciju biznesa ceļā, līdz ar to Jūs varat  pelnīt  ievērojamus ienākumus ik nedēļu, lietojot pašiem šos unikālos produktus un vienkārši rekomendējot tos citiem! 
Ir četri sadarbības uzsākšanas varianti, kuri jau pašā sākumā ļauj pašiem izlemt, kādi būs Jūsu algas griesti nākotnē. 
Produktu  patērēāji ir visur! Latvijā - Baltijā - Eiropā - Pasaulē! Domājiet plašāk, un Jums nebūs robežu! Produkts ir vienkāršs, mazs un ērts, bet tirgus - plašs un  neierobežots. Miljoniem cilvēku ir vajadzība pēc šiem  produktiem  katru mēnesi, tādejādi nodrošinot Jums pastāvīgus ienākumus i l g t e r m i ņ ā.  Winalite produktiem ir ļoti pieņemama cena, pieejama praktiski visiem sabiedrības slāņiem! Kaut arī bizness nebalstās uz produkta pārdošanu (kaut gan, protams, no tā Jūs iegūstat papildus peļņu!) ,  tā ir ļoti viegli realizējama prece!
Bizness balstīts uz rekomendācijām un struktūras attīstību, kas ar laiku ļauj Jums baudīt Tīkla biznesa un Duplikācijas sistēmas augļus – Jūs varat atrasties jebkurā vietā pasaulē un darīt jebko, bet apgrozījums turpina augt un ienākumi tikai vairojas!

Izmanto iespēju!
Varbūt tieši šī ir Jūsu  iespēja pagriezt dzīvi citā virzienā?!  
Atsūtiet mums savu pieteikumu, vienosimies par Biznesa info tikšanos, un Jums būs vairāk informācijas, lai pieņemtu Savu lēmumu!  

2009-11-20 06:11  |  Skatīts: 4013x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Atpakaļ