Winalite - Latvijā

Winalite - Latvijā

 

Par Domu spēku


                Nu jau liela daļa līdzcilvēku saprot, kas ir Domu spēks utl.burvīgas  lietas. Zina filmu "The Secret" , zina  grāmatas par šo tēmu...  Zvaigzne ABC laidusi klajā veselu sēriju par Noslēpuma tēmu. "Noslēpums", "Atslēga", "Atbilde", "Domu spēks jauniešiem". 
                
                Neesmu jau vairs nekāda jauniete :), tomēr nolēmu iemest aci, kādā tad formā autors Pols Heringtons vēršas pie šīs paaudzes. Beigu beigās - ja grāmata neuzrunā, to taču jebkurā brīdī var nolikt maliņā! UN iesaku tiešām izlasīt šo "Domu spēku jauniešiem" neatkarīgi no vecuma! Vismaz pagaidām lasās ļoti raiti un vieglā valodā.

               Kaut arī tematiski jau caur-un-caur zināmas lietas, tomēr ir divi punkti, kurus noteikti gribu piebilst.
Visi, kuri saskārušies ar šo tēmu un sava pasūtījuma spēku, sapratīs mani - reizēm tiešām grūti izskaidrot - KĀPĒC tad ir tā, ka Tu nedrīksti domāt ar "ne-" priedēklīti. Nu labi - zemapziņa nesaprot, Visums neuztver utt. Bet - tā tīri tehniski - kāpēc neuztver? Tad Pols Heringtons izmanto lielisku salīdzinājumu! :"..patiesībā tas vairāk atgādina koncentrēšanos uz atslēgvārdiem. Gluži tāpat kā meklētājprogrammās Google, Yahoo, iTunes un citās. Pieņemsim, tu pārlūko mūziku tiešsaitē. Bet, nebūdams ne pankku, ne emo, ne arī popmūzikas fans, tu meklētājā ieraksti apmēram tā: "TIKAI NE Fall Out Boy, My Chemical Romance vai Ketiju Periju." ..." Uztvērāt?.....


Un vēl viens  labs salīdzinājums, kuru vērts atcerēties - iedomājies sevi kā tālvadības pulti! :) Līdzīgi kā pārslēdzam kanālus no viena uz citu, kurš tīk vairāk, tā mēs paši pārslēdzam savu pasūtījumu ar Domu spēku. Uz citu kanālu. Nu, ļoti jau vienkāršoti, jāsaka, taču - trāpīgi! :)                                                                                                          

                                                                                                             

 
Komentāri (2)  |  2011-02-10 00:29  |  Skatīts: 11899x         Ieteikt draugiem       TweetMe
Estere* - 2011-02-23 19:08
Paldies par ieteikumu, noteikti izlasīšu.! Tikai jāpabeidz iepriekšējā grāmatiņa (īstenībā ļoti apjomīga grāmata) par veiksmīga cilvēka 7 paradumiem. Sorry, par ĻOTI veiksmīga cilvēka 7 paradumiem:))))
Ļoti interesants salīdzinājums par tie "NE-...", tāds man vēl nebija ienācis prātā:))) Bet ļoti trāpīgs un viegli uztverams.
Mazliet līdzīgs piemērs izskanēja vienā vizualizācijas nodarbībā. Uzdevums šāds: iedomājieties NEsuni, kurš NEskrien ātri, kuram NEgaršo gaļa, kurš NEkož NEpazīstamam cilvēkam u.t.t. Patiesībā grūti iztēloties un vizualizēt, ka tas viss NEnotiek. Tu gribi vai negribi, bet domās redzi gan to suni, gan svešinieku, gan gaļu u.t.t. un zemapziņai šie veidojas kā "atslēgas vārdi"... Nu, bet piemērs ar Google ir vienkārši nepārspējams. Super!!!

Kadrija* - 2011-02-23 20:07
Paldies, Estere, par komentāru! '
Jā, mēs TIK daudz paši sevi piesaistām, reizēm pat neapzinoties... :)


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ