Winalite - Latvijā

Winalite - Latvijā

 

Cik pilns ir JŪSU spainītis?


Toms Rats un Donalds Kliftons.
Grāmatu  lasot, ar vien vairāk atklāj un saproti, cik ļoti katrs Tavs vārds un darbība tomēr ietekmē to, kas apkārt.
Nu, piemēram, - kādas bijušas Tavas paša sajūtas, kad veikalā  uzrūkusi kāda nejauka kasiere? Un purpina un  purpina, kamēr Tu varbūt sāc justies vainīgs, ka vispār esi sadomājis kaut ko  te iegādāties...  Vai, ejot pāri ielai uz gājēju pārejas, pagriezienā Tev traucas virsū auto un nepaslinko pavērt durvis un "svešā":)) valodā izlamāt, kas Tu esi, ka esi tur gājis... Vai transportā dzirdi, kā kontrole tirpina un tirpina kādu vecu tantiņu, jo viņai redz beidzies apliecības termiņš.. jāsastāda akts esot... Un neskaitāmi citi šādi gadījumi Tavā un Tavu līdzcilvēku dzīvē, kuri bojā omu. Ja esi jau kļuvis imūns pret šādiem ikdienas starpgadījumiem, tad labi. Tomēr, jāatzīst -  nu esam mēs tikai cilvēki. Un nevienmēr pietiek spēka "neņemt galvā". Jāatzīst, ar laiku šādas sutācijas gadās arvien mazāk uz retāk. Jo Tu mainies un maini līdz ar to arī vidi, kas Tev apkārt. Bet tas ar laiku...
Vienkārši pievērs uzmanību - kādas bija Tavas izjūtas pēc pēdējās saskarsmes ar kādu citu cilvēku? Vai šis cilvēks -  dzīvesbiedrs, labākais draugs, kolēģis vai vienkārši svešinieks - "piepildīja Tavu spainīti", liekot justies daudz labāk? Vai arī "pasmēla no Tavaspainīša", liekot justies daudz sliktāk? UN - ko dari Tu pats? Vai Tu  šodien pasmēli no kāda spainīša, vai piepildīji to ar kādu smaidu, labu vārdu, žestu un pretimnākšanu?....
Komentāri (5)  |  2010-02-20 10:09  |  Skatīts: 17133x         Ieteikt draugiem       TweetMe
Rita* - 2010-03-27 06:01
Nevarēju nopirkt, paņēmu bibliotēkā. Super grāmata! Paldies par ieteikumu! Nekad nebiju domājusi no tāda skatu punkta... iesaku citiem.

edzhus* - 2010-07-17 05:41
Šodien kādu brīsniņu bija brīvs laiks .. nu kā paņēmu tā izlasīju ļoti patika .. pats to visu arī uzreiz uztvēru un sapratu ka tā tas patiešām arī ir ..

Kadrija* - 2010-07-17 09:55
Tieši tā! Galvenais pierast audzināt sevi un piedomāt pie tā, kā izturamies ikdienā kurā brīdī, lai paši varam tos spainīšus piepildīt un padot tālāk.. :)

Kadrija* - 2010-08-24 01:39
Ik pa laikam tomēr jāpalasa vēl... :
"ik dienu ikviens no mums piedzīvo pozitīvas un negatīvas saskarsmes, kas iespaido to, kā mēs jūtamies un rīkojamies. Tikai tāpēc, ka šīs saskarsmes ir ikdienišķas un bieži vien bez jebkāda dramatisma, nebūt nenozīmē, ka tās ir nenozīmīgas. Tās IR nozīmīgas!!!"

Santa* - 2012-04-04 21:59
Tā ir kolosāla grāmata!!! Paldies Jums!


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ