Winalite - Latvijā

Winalite - Latvijā

 
Forums

Kāpēc es izvēlējos Tīkla mārketingu??? [ 0 ]
Nenoliedzami  - ir cilvēki, kuri savu vietu un aicinājumu atraduši Tīkla mārketingā, un ir - kuriem sirdslieta ir kāds no klasiskā biznesa paveidiem. Un nenoliedzami - katram no viņiem sava taisnība.
Un tomēr - kāpēc gan Jūs esat tieši tīkla mārketingā? IR taču kaut kādi iemesli, kāpēc pārstājāt kļūt par darba ņēmēju vai darba devēju... Dalamies pieredzē! :)

Kijosaki grāmatu lasītāju klubiņš. :) [ 0 ]

Laikam jau katram  tīkliniekam ir pazīstams šis autors. Ja reiz esi nonācis līdz viņa grāmatai, tātad JAU kaut kas Tavā dzīvē mainās. Un mainīsies  - tikai uz labu! Viņš maina cilvēkus, mācot tos, daloties pieredzē, darot  labākus, priecīgākus, apņēmīgākus, pozitīvākus un neatkarīgākus. “Šī grāmata nav par pasaules pārveidošanu. Šī grāmata ir par to, kā jums jāpārveidojas, lai nekļūtu par mainīgās pasaules upuri…. Es raizējos par saviem bērniem, kā viņi spēs samaksāt par mūsu paaudzes finansiālo atkarību no valdības…… Mēs gribam, lai cilvēki atbrīvotos no viedokļa, ka viņiem ir tiesības uz sociālo nodrošinājumu, un  kļūtu bagāti, lai varētu paši atrisināt savas problēmas….”
Kas JUMS ir īpašs iespiedies atmiņā no šo grāmatu lasīšanas? Varbūt ir kāda, kuru pārlasāt vēl un vēl? Varbūt atceraties sajūtas un pārdomas, kādas bija, kad lasījāt pašu pirmo grāmatu?


Tīkla mārketings - kāpēc daudz cilvēku baidās no tā un cenšas "paglābt" arī citus? [ 0 ]

Ikdienas darbā, protams, gana bieži sastopamies ar atteikumiem. Normāliem atteikumiem:)) (jo tik tiešām - ne jau viss der visiem! )  , un kategoriskiem atteikumiem. Tādiem, kuri ar visu savu būtību pauž : Nē! Nekad mūžā! Tu taču esi saprātīga būtne - KUR TU esi iepinusies???
Kāpēc cilvēkiem šāda izpratne vai, pareizāk, neizpratne par tīkla mārketinga industriju? No kurienes rodas skepse un pamats kritizēt?