Winalite - Latvijā

Winalite - Latvijā

 

Kartes pret elektromagnētisko starojumu (EMS) /EMF Card/


Dzīvojam 21.gadsimtā un baudām tā sniegtās iespējas - vēl dažus desmitus gadu atpakaļ nebija ne vēsts no mobilajiem tālruņiem, no datoriem utl. tehnoloģijām. Taču - jo vairāk cilvēks pierod pie komforta un attīstās tehnoloģijas, jo vairāk  elektromagnētiskā starojuma  (EMS) ap mums. Dažādi raidītāji, radari, mobilie tālruņi, datori, televizori un vēl daudzas citas lietas var radīt neatgriezeniskas veselības problēmas. Pat elektrības vadi, kuri vijas cauri mūsu namu sienām, pagultēm, bērnistabām...

      EMS kartes arī Latvijā!Elektromagnētisko pretradiācijas karti lieto plašs klientu loks – cilvēki, kas regulāri lieto personālos datorus, elektroniskas ierīces, biroja tehniku, sadzīves tehniku, it īpaši ekonomikas, elektronikas, informācijas tehnoloģiju, telesakaru, aviācijas, dzelzceļa un veselības nozaru darbinieki, kā arī grūtnieces, kas ilgu laiku pavada pie datora. 
Karte ir ērta lietošanai -  pēc izskata tā atgādina parastu kredītkarti - tikai nedaudz smagāka, biezāka un cietākato. To  var turēt kabatā vai pakārt kaklā, tādējādi izveidojot aizsardzības lauku 50 cm rādiusā ap karti (sevi!) un, atbrīvojoties no  elektromagnētiskā starojuma, uzlabot savu veselību. Kalpošanas laiks ir ievērojams - tā nezaudēs savu efektivitāti vismaz 6 gadus.
    Atbildīgo institūciju veiktās rūpīgās pārbaudes un Ķīnas Tehnoloģiju Testēšanas sistēmas rezultāti liecina, ka  elektromagnētiskā pretradiācijas karte absorbē 93% un samazina 99% radiācijas, maksimāli absorbējot un novēršot negatīvo ietekmi, ko rada tādi  radiācijas avoti kā personālie datori, biroja tehnika un sadzīves tehnika. 
    Šis ir vienīgais civilais un militārais dubulta pielietojuma augsto tehnoloģiju pretradiācijas produkts Ķīnā, kas saņēmis trīs valsts iestāžu apbalvojumus! Šo karti rekomendē un tā popularitāti viecina Ķīnas ekonomikas un tirdzniecības komiteja, Darba ministrija, Drošības ministrija - kā aizsardzības līdzekli pret EMS, veicot darbu ar datoru.
Vienā iepakojumā ir divas šādas kartes - viena pašam, otra - Jums dārgam cilvēkam! :)

[Winalite EMF Card]

Komentāri (3)  |  2010-04-18 23:05  |  Skatīts: 14641x         Ieteikt draugiem       TweetMe
Līga* - 2010-05-22 06:06
ja., karte darbojas super

Sandra* - 2013-04-24 22:46
Cik maksā tāda karte?

* Winalite* * - 2013-04-28 02:56
Divas komplektiņā maksā 55 Ls.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ