Winalite - Latvijā

Winalite - Latvijā

 

Uzlīme mobilajam telefonam, kas pasargās Tevi no tā elektromagnētiskā starojuma.


              Nu arī Latvijā pieejamas uzlīmes mobilajam tālrunim, kuras, pateicoties jaunajām tehnoloģijām un zinātnieku pētījumiem, izstrādātas tā, lai pasargātu mūs no mobilā telefona radītā elektromagnētiskā starojuma lauka!
              Jāatzīst - ir 21.gadsimts, un dzīves temps neļauj atteikties no šī mazā aksesuāra. Taču dažādie raidītāji, radari, mobilie tālruņi, datori, televizori un vēl daudzas citas lietas var radīt neatgriezeniskas veselības problēmas. Mobilo sakaru darbība balstīta uz elektromagnētisko viļņu spēju pārnest informāciju, ko pārraida un uztver mobilie telefoni. Telefonu raidītājs  jeb antena  ir mazs, jo tam nav jāraida tālu – tikai līdz tuvākajam uztveršanas tornim, kas saņemto signālu pastiprina un nosūta adresātam. Mobilā telefona raidīto viļņu garums ir apmēram 10 centimetru, un visi esam jutuši, kā ilgstošās sarunas izraisa sasilšanu. Siltumu rada viena no elektromagnētiskā starojuma īpašībām – tā iespiešanās organismā. Īpaši liels iespiešanās dziļums ir zemām frekvencēm – cilvēks ir caurspīdīgs gan rentgena starojumam, gan radioviļņiem. Īpaši uzmanīgiem būtu jābūt autobraucējiem - elektromagnētiskā lauka starojums auto iekšienē ir daudz lielāks nekā ārā, jo iedarbojas arī atstarotie lauki!  Līdz ar to starojuma iedarbība uz mobilā telefona lietotāju ir daudz lielāka!  Izmantojot mobilo telefonu automašīnā, ieteicams lietot āra antenu...

Kā izvairīties no šīs nevēlamās ietekmes? 
- sarunas pa mobilo telefonu nedrīkst būt garas. Labāk zvanīt bieži, bet ar īsām sarunām. Kad cilvēks pieliek telefonu pie auss, mazie kvanti, ko izdala telefons, palielina molekulu svārstību intensitāti un apkārtējie audi uzsilst. Ja sarunas nav garas, tad šūnas sasilst un atdziest, bet nesasniedz maksimuma temperatūru, kas nerada tik lietu starojumu kā ilgo sarunu laikā.
- Mobilajiem telefoniem, kam antenas atrodas ārpus telefona ir mazāks starojums kā iekšā esošajiem. Starojuma lauks ir 10-15 cm attālumā no aparāta, tādēļ starojuma ietekme jūtama pat tad, kad to nelieto!
- Apsildāmās grīdas. Ja mājā plāno ievietot ar elektrību apsildāmu grīdu, tad pirms ievietošanas padomā par elektromagnētisko starojumu un tā radīto kaitējumu...
- Neguli pie sienām, kur iespējams atrodas elektroinstalācijas!
- Turies drošā attālumā no televizora un ledusskapja. Vismaz 1-1,5 m attālumā. Palielinoties attālumam, starojuma blīvums samazinās.
- Televizoru nevajadzētu turēt guļamistabā. Tas pats attiecas uz datoru. Un te nav ņemti vērā  romantiskie aspekti...
- Radioaparātus, kas barojas ar elektrību neturi tuvu galvai, savai gultai vai citām vietām, kur bieži uzturies!
- Ja uz viena galda atrodas divi datori, tad ieteicams monitorus novietot vienu pret otru ar mugurpusēm.
- Atstatums starp diviem monitora sāniem jābūt vismaz 1,2 metrus.
- Stikla sienas starp darbavietām neaiztur elektromagnētisko starojumu!
- Veicot rentgena uzņēmumus zobiem, ir jāpielūko, lai ārsts uzliek svina aizsargu, kas aizsardzību dod līdz pat zodam, lai netiktu traumēts vairogdziedzeris. Pret jonizējošo starojumu jutīgas ir šūnas, kas strauji vairojas kā dzimumorgāni, spermatozoīdi, bērniņš mammas puncī  u.t.t.Tas viss izklausās gana sarežģīti???
Tieši tāpēc, ka mūsu saspringatajā ikdienā diemžēl ne vienmēr pietiek laika kontrolēt sarunu garumu un ierīču izvietojumu un rūpēs par mūsu veselību , Winalite piedāvā Kartes pret EMS un nu arī  jauno produktu WINGUARD  - uzlīmes mobilajam tālrunim, kas līdz pat 99% izolē mūs no mobilā tālruņa radītā elektromagnētiskā starojuma!
Izmantota  tehnoloģija, ko lieto ASV armijas dienesti, lai samazinātu radaru iespēju atpazīt viņu lidmašīnas. Uzlīmes ir mazas, ļoti viegli lietojamas ar ilgu efektivitātes laiku ( 6  gadi!) un jau tagad iekarojušas pasaules tirgu, iegūstot arvien vairāk un vairāk apmierinātu klientu! 
Komplekts ir gatavots ģimenes lietošanai - vienā vizītkartes lieluma etvijā ir piecas šādas uzlīmes. Pasargāsim sevi un savus mīļos, cik vien mēs to spējam!

 

Komentāri (5)  |  2010-07-15 02:52  |  Skatīts: 21344x         Ieteikt draugiem       TweetMe
Igors* - 2010-07-15 07:52
Man atveda tādu no Lietuvas. KOlosāla lieta! Neno''zēloju nevienu brīdi ka nopirku! Tikai par piegadi padārgi sanāca. Vajadzēja sagaidīt tepat Latvijā!

Līga* - 2010-07-15 09:11
super, esmu aprīkojusi savus abus telefonus ,jūtos pasargāta, iesaku visiem,

Inese* - 2011-04-12 19:53
Pirms pāris dienām TV3 ziņās tieši staāstīja par šo kaitīgo ietekmi! Un - jā - ar'[i, ka mazajiem vispār nevajadzētu lietot mobilos. Gribu šādu visai savai ģimenei!

Kadrija* - 2011-05-31 09:39
Interesanti:
http://ej.uz/h114

Kristaps* - 2011-07-13 09:53
Pamēģināt jau var. Par sliktu jebkurā gadījumā nenāk.. patiks lietošu, nepatiks nelietošu. :)


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ