Winalite - Latvijā

Winalite - Latvijā

 

Kompānija "Winalite"


                 Kompānija Winalite ir augsto tehnoloģiju uzņēmums Ķīnā, kas apvieno sevī gan pētniecību un attīstību, gan arī ražošanu un tirdzniecību. Tā ir viena no lielākajām Ķīnas kompānijām, ar tās dibinātāju un prezidentu Chen Huaide priekšgalā. Winalite specializējas sieviešu higiēnisko pakešu izstrādes, ražotnes un realizācijas jomā, šobrīd kļūstot par absolūto līderi šajā lauciņā. Ražošanas pamatplatformu veido vairāk nekā 60 iekārtu komplekti, kas pilnībā automatizēti higiēnisko pakešu un izejmateriālu ražošanai. Šīs iekārtas atbilst starptautisko standartu noteiktajām normām, un gada laikā tiek saražots vairāk nekā 3 miljardi higiēnisko pakešu. Ar šādu produkcijas daudzumu kompānija ieņem stabilu vietu starp šīs nozares ražotājiem Ķīnā, Āzijā un visā pasaulē. 
             Higiēnas paketes "Love Moon" aizsāk  šīs produkcijas pielietošanu ne tikai higiēnas un personīgās aizsardzības un komforta nolūkos, bet arī sieviešu veselības profilaksei, tajās iestrādāto anjonu dēļ. Un tieši šī iemesla dēļ šī produkcija tiek rekomendēta katrai mūsdienīgai sievietei neatkarīgi no viņas vecuma! 
              "Visu, ko mēs darām, mēs darām mīlestības vārdā!"
              Kompānijas  misija ir : izveidot Winalite zīmolu starptautiskajā tirgū un būt vienai no 500 lielākajām kompānijām pasaulē, radot vienu no vislabāk pārvaldītām tirdzniecības grupām un būt tirgus līderim pasaulē, pielietojot jaunākās metodes veselības aprūpes tehnoloģijā un interneta komercijā. 
Ieviest Latvijas tirgū modernu, kvalitatīvu, veselībai un videi draudzīgu produktu grupu. 
Dot iespēju, izmantojot rekomendāciju tirgus neierobežotās iespējas,  pelnīt naudu produkta lietotājiem, kā arī veidot sava biznesa un karjeras attīstību kā kompānijas sadarbības partnerim.
             Kompānija Winalite - Viena pasaule, viena komanda, viens sapnis!  
 Prieks kopā būt!

2009-12-14 07:04  |  Skatīts: 1430x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Atpakaļ