Winalite - Latvijā

Winalite - Latvijā

 

Vagīnas virsma ļoti labi apsorbē dažādas vielas...........


Vakar biju  uz brīnišķīgu masāžu "Labo sajūtu laboratorijā" . Atmosfēra, darbinieku kolektīvs, attieksme.. Nu, burvīgi!  Pēc masāžas man laipni piedāvāja iedzert siltu citronūdeni ar ingveru. Ziniet - tieši tas, kas vajadzīgs! Un to arī labprāt izmantoju, jo pēc masāžas manas domas , likās, lido vispār citā pasaulē. Kaut kur ārpus realitātes... :) 

Malkojot dzērienu, pārlasīju šo to, kas nu gadījās - bukletiņi, prese... Un gadījās žurnāls "Veselība". Tad nu nodošu Jums tālāk informāciju, kam noteikti ir vērts pievērst uzmanību!!!

* * * * * * *
Tamponi un dioksīni

Iespējams, ja paketes un tamponi būtu jālieto biežāk nekā reizi mēnesī, patērētāji arī vairāk piedomātu, KAS ir šo preču sastāvā.
Tamponi un sintētiskās higiēnas paketes, kas lietošanā nonāk ciešā saskarē ar ķermeni, nelielā daudzumā var saturēt dioksīnus - toksiskas vielas, kas kaitīgas gan cilvēka veselībai, gan jebkurai dzīvai radībai. Vagīnas virsma ļoti labi apsorbē dažādas vielas, tātad arī ķīmiju, kas ir tamponu sastāvā, un tā nonāk organismā. Tas vēl nav "iemācījies"no dioksīniem tikt vaļā - tie akumulējas, veicinot risku saslimt ar dzemdes vēzi, endometriozi, dzimumceļu infekcijām, kā arī izraisīt imūnsistēmas novājināšanos. Tiesa, kopš 90.gadiem lielākie higiēnas preču ražotāji vienojušies, ka dioksīnu avotu - hloru - kokvlinas balināšanā vairs neizmantos, taču tas nenozīmē, ka nepastāv uzņēmumi, kas šo apņemšanos neuzskata par saistošu.

Kaut arī reti, joprojām reāli ir toksiskā šoka sindroma gadījumi.Tos galvenokārt izraisa tamponi ar lielu absorbcijas spēju.

[P.S. Runājot vēl par tamponiem... Jaunās meitenes, kuras dodat priekšroku šim it kā ērtajam nieciņam - kā lai jums labāk pastāsta... Salīdzinājumu ar korķi pudelē droši vien katra būsiet jau dzirdējusi. Un tas tiešām tā arī ir. Vēl lielisks piemērs, kas varbūt rada skaidrāku priekšstatu, ko sev nodarāt - kad, piemēram, pēc dārza ravēšanas ieejat siltā vannā, izmērcējaties, atpūšaties, izkāpjat no tās un  - izraujat šo pašu k o r ķ i. Netīrais vannas ūdens n o p l ū s t   tur, kur tam jānoplūst. Kanalizācijā. K a s  palieks uz vannas maliņām, vannas dibenā (t.i. - neaizplūst prom?!!) ? Vai tiešām jūs redzat, ka v i s s, kam jāaiztek prom, tiešām aiztek un vanna uzreiz paliek tīra un spoža - bez nogulsnēm, bez netīrumiem? Tad kāpēc jūs domājat, ka pēc tampona izņemšanas uz sieniņām ķermenī  ir citādāk un ka tur jau gan viss noplūst, kad šo ērto "korķīti" izņem?...]   

Atkritumu tonnas

 Atkritumu tonnas - un te paliek kaut kas no katra no mums... KATRU dienu!
Vēl viena ēnas puse -tie, līdzīgi kā vienreiz lietojamās zīdaiņu autiņbiksītes, veido lielu daļu no atkritumu grēdām, ko aiz sevis atstāj cilvēks. Aprēķināts, ka sieviete dzīves liakā izlieto vidēji 10 000 - 15 000 higiēnas pakešu vai tamponu. Tamponi, paketes, kā arī to iepakojums dabā "nogādā"milzu daudzumus dioksīna. Tas konstatēts atkritumu izgāztuvju ķīmiskā sastāva pārbaudēs, nerunājot par gadījumiem, kad izlietoti tamponi vai paketes, vieglu roku izmesti klozetpodā, piesārņo ūdeņus. Paketes, kuru ražošanā izmantoti sintētiski materiāli, lēni sadalās - vēl viens to trūkums bez tā, ka saskarē ar ādu šie materiāli sviedrē, radot baktērijām labvēlīgu vidi. Tāpēc viens no zelta likumiem, kas jāievēro, ja lieto tamponus un paketes, - tie pietiekami bieži jāmainai (kas savukārt nozīmē, ka aug izgāztuvju grēdas)."

."Veselība", janvāris, 2010.gads. /
* * * * * *

Par šīm  problēmām, kas te aprakstītas, runājam arī  savās prezentācijās un tikšanās reizēs (droši sazinieties ar mums un - tiksimies! ) . Protams, ne vienmēr visas sievietes tic stāstītajam un  nereti lepni paziņo , ka 21.gadsimta sieviete, protams, lieto tikai tamponus! Pie sava aktīvā dzīves veida! Taču, mīļās sievietes un meitu māmiņas un visi citi, kam rūp mūsu un mūsu tuvinieku veselība un vide, kurā dzīvojam - domājiet  plašāk un  ilgtermiņā! Rūpējieties par sevi un dabu, kas mums apkārt! Un - jā - tieši tāpēc, ka ir 21.gadsimts, varam izmantot tā tehnoloģijas un atklājumus savā labā! Tieši tāpēc mums ir iespēja lietot ekoloģisko videi un cilvēkam draudzīgo Winalite produkciju - kur nav nedz hlora, nedz toksisku  vielu un kura dabā sadalīsies, nenodarot tai kaitējumu!
Mīliet sevi un mīliet dabu, kas mums dod TIK daudz!

 Mīliet sevi un mīliet dabu!

Komentāri (4)  |  2010-01-14 04:48  |  Skatīts: 11030x         Ieteikt draugiem       TweetMe
Dzintra* - 2010-03-23 22:24
kaut kāds arprāts...Es zināju, bet mani vārdi meitu maz ietekmēja. Iedošu izlasīt...

Juris* - 2010-03-24 05:35
Baigais virsraksts:) :) :) Es ta domāju - nez par ko būs??? :) :) :) Protat pievilināt lasītāju! :) :)

Ilze* - 2010-06-16 04:20
nu tamponus vajag laicīgi mainīt, nevis gaidīt kad apaug ar sūnām.
Bet pašreklāma spēcīga.

Kadrija* - 2010-06-16 09:19
:) :) apaug ar sūnām..:) :)
Vajag laicīgi, jā. Protams. Diemžēl jaunās meitenes pret sevi izrādās ļoooti grēko šajā jautājumā. Vispār jau ginekologu spriedumi un komentāri ārkārtīgi atšķiras šo mazo nieciņu lauciņā. Vieni ir kategoriski pret., citi neiebilst... Kā jau par visu šajā dzīvē droši vien! :)


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ