Winalite - Latvijā

Winalite - Latvijā

 

Winalite piedāvā arī bērnu autiņbiksītes!


Rūpējoties  par mazuļa ādu, kompānija WINALITE ir radījusi  jaunu produktu, kas atvieglo māmiņu ikdienu un dara patīkamu un omulīgu mazuļa ikdienu! Jaunā patentētā tehnoloģija satur īpašu tējas sēklu esenci, kas efektīvi atsvaidzina, neitralizē baktērijas un mitrina ādu, novēršot iekaisumu.
Tējas sēklu esence un īpašas attīrošas sastāvdaļas padara mazuļa ādu veselīgāku un dod atsvaidzinošu efektu!
Īpaši plānais absorbējošais slānis sabalansē šķidruma plūsmu, vienmērīgi sadalot to un  saglabājot nemainīgi plānu un maigu struktūru.Tuneļveida caurumiņi un šķidrumu absorbējošās daļiņas garantē ātru šķidruma uzsūkšanos. Urīns tiek cieši saturēts autiņbiksīšu iekšienē bez noplūdes iespējas. Tāpēc kompānijas WINALITE autiņbiksītes  ir daudz sausākas un sniedz mazulim lielāku komforta sajūtu!

Ārējā slāņa maigais un gaisu caurlaidīgais materiāls rada komfortablu sajūtu un nerada noberzumus. Atbrīvojoties no smacīgā mitruma un efektīvi samazinot autiņbiksīšu iekšējo temperatūru, mazuļa āda elpo daudz brīvāk. Pamperu izmēru ir iespējams viegli regulēt, un tādējādi netiek traucētas mazuļa kustības.

Tējas sēklu eļļa  tiek izmantota  kā līdzeklis, kas uzlabo acu un ādas stāvokli, attīra un dezinficē orgānu sistēmas, samazina asinsspiedienu un ķermeņa temperatūru, novērš aizcietējumus, efektīvi aizsargā no ultravioletā starojuma utml. Šis ārstniecības līdzeklis ir ļoti populārs Ķīnas dienvidu daļā. Tējas sēklu esenci iegūst, destilējot tējas sēklu eļļu.
Tējas sēklu eļļa satur daudz linolskābes, kas ir vitāli nepieciešama ādas un matu augšanai. Tējas sēklu esences ārstnieciskās īpašības ir ļoti noturīgas un tās nemainīgā kvalitāte saglabājas arī pēc gadu ilgas glabāšanas noslēgtā vidē. Bagātīgs dabisko sastāvdaļu – tējas polifenolu, E-vitamīna, karotīna – klāsts tūlītēji mīkstina ādu, stiprina ķīmiskās šķiedras, palīdz uzturēt ķermeņa lipīdus un nodrošina ķermeņa apgādi ar ūdeni, palīdz novērst alerģiju, ko izraisa svīšana un netīrumi. Āda kļūst gluda un mirdzoša! Un mazulis jūtas lieliski!

 Saldu miedziņu....

Sazinieties ar mums, ja vēlaties izmēģināt  šīs autiņbiksītes vai uzzināt ko vairāk!
Slēdzot līgumu ar kompāniju, Jūs varat kļūt vai nu par mūsu sadarbības partneri kas ļauj Jums gan ekonomēt savus līdzekļus, gan arī paver iespējas pašiem pelnīt rekomendāciju biznesā, vai par "lietotāju ar atlaidi"!

[Info ANGĻU valodā kompānijas mājas lapā.]

 

Komentāri (4)  |  2010-01-02 02:13  |  Skatīts: 13814x         Ieteikt draugiem       TweetMe
Juris* - 2010-03-24 05:38
Esmu dzirdējis, ka būs arī kaut kādas kartes vai čipi vai kas tam līdzīgs, kas sargā cilvēku no starojuma. No datoriem un mobilajiem utl. Latvijā arī kas tāds gaidāms? Gribētos izmēģināt. Tikai - kā var zināt, ka tā lietiņa patiešām pasargā?

Kadrija* - 2010-03-24 19:49
Ir, ir tādas kartes , jā. Latvijā arī būs pieejamas jau pavisam drīz. Domāju, ka jau nākošnedēļ man būs visa informācija -kad un par cik utt. Noteikti būs lasāma arī šeit. Ja vēlaties saņemt jaunumus personīgi, varat atsūtīt savu e-pastu, un ziņošu!:)

Inga* - 2010-03-30 00:52
Krievijā tādi čipi jau sen pastāv! Es jau tādu lietoju mobilajam 3gadus! :)

Kadrija* - 2010-03-30 19:41
Jā, Krievija ir krietni lielāka par mums:) , un līdz Latvijai diezgan daudz kas pienāk mazliet vēlāk. Arī Winalite partneru Krievijā ir daudz daudz vairāk , nekā šeit. Lieliski, ka lietojat jau trīs gadus! Tātad tiešām ļoti laba lietiņa?!! :)


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ