Winalite - Latvijā

Winalite - Latvijā

 

Iepazīsimies! - Labrīt, Winalite!


  Mēs esam daļa no kompānijas Winalite  lieliskās komandas. 
                Visi, kas jau ir kompānijas partneri, sapratīs, kāpēc allaž sakām  Labrīt ! :  
diena ar WINALITE  ir pašā sākumā, lai kur Tu atrastos Pasaulē. Ja esi nonācis pie mums, iespējams, tieši ar šo  brīdi  var sākties jauns  Rīts Tavā dzīvē! - Kā jau jaunai dienai sākoties, Tu vari  apņemties dzīvot  labāk, možāk, vērtīgāk un pilnvērtīgāk, drosmīgāk  un brīvāk...  Un šajā Kompānijā, šajā Komandā mēs iegūstam daudz , daudz vairāk, nekā produkta sniegto tīrību, komfortu, svaigumu utt. 

               Tāpēc tapa šī mājīgā :) mājas lapa - lai arī Jūs - kas te tīšām vai netīšām  nonākuši - varat ieskatīties, kas tad te īsti notiek - šajā dažiem tik svešajā un neizprotamajā Tīkla biznesā un komandā, kāds ir mūsu pasaules redzējums un attiecības, kāda virzība un kādi jaunumi...  

****
                Kaut arī saticīgām ģimenēm, kuras raugās vienā virzienā, Tīkla mārketings ir ideāls bizness kopābūšanai, nemaz ne tik bieži tuvi cilvēki kļūst par pirmajiem partneriem. Ar laiku - jā. Bet ne no pirmās dienas. Tāpēc esam ārkārtīgi netipisks Tīkla biznesa gadījums, jo pārsteidzoši  labā komandā jau no pirmās dienas esam trīs radi (tas ir ļoti, ļoti rets gadījums!!!, tīklinieki sapratīs...J...)  - mūsu "cēlonis un saknes" -  Ariadna, un mēs - divas māsas - Erlensa un es - Kadrija. 

                 Kā tad sākās mans stāts par (un kopā ar...) Winalite... 
                 Savulaik strādāju brīnišķā kolektīvā reklāmas aģentūrā. Ar fantastiskāko bosu, aizraujošāko darbu un visādi citādi -  vis-vis-vis! Līdz ar to uz kolēģes paziņas rīkoto prezentāciju turpat mūsu virtuvītē negāju - biju aizņemta darbos un projektos, nebija nekam laika un mani pilnībā apmierināja esošais higiēnas preču klāsts. Ne man sāpju kādreiz bijis, nedz stipras noplūdes, nekā tāda! Un vispār - ko gan Tādu Jaunu nez var tur vispār stāstīt?!  - Nu, tipiski, vai ne?!:)
                Taču tad manīju, ka prakstiski visas (un viņu bija daudz!) kolēģes pērk tieši šīs `savādās` - Jaunās Love Moon paketes... Noskaidroju - kādēļ, noskaidroju, ka paketes tirgū tiek piedāvātas Tīkla mārketinga ceļā (kam sākumā pat neticēju! ) , noklausījos fantastiskās kolēģu (nevis kompānijas partneru, tātad - kā nospriedu - absolūti objektīvas!J ) atsauksmes un nolēmu - ES arī GRIBU!!!  Laimīgas sagadīšanās dēļ kolēģe man vienkārši nedeva koordinātes, lai es varētu uzsākt pati šo biznesu un iegūt kādus papildus ienākumus. Toreiz biju šokā, bet tagad esmu pārliecināta -  paldies Dievam, ka dzīvē notiek tieši tā, kā notiek!!! Tā es meklēju un atradu  Līgu Krēmani -  vienu no mūsu superīgās komandas. Jāatzīst, kad atradu mūsu Līgu, biju pilnīgi aplami informēta par iespējām (jeb precīzāk -  ne-informēta!) šajā kompānijā, bet - tas jau būtu cits stāsts...
              
                Arvien biežāk sajūtu dzīvē, ka viss vienkārši notiek. Kā jānotiek. Tu tikai neatlaidies no saviem mērķiem un plāniem, notici tam, ko vēlies un kas Tev sagādātu patiesu Laimi un gandarījumu, un izrādās - tieši TAS Tevi dzīvē jau gaida!  Tikai esi ATVĒRTS, pateicīgs, DOMĀ līdzi, nāc, dari un ņem! 

               Noklausoties Biznesa prezentāciju, uz kuru Līga mani uzaicināju, sapratu līdz sirds dziļumiem - tas IR man!  Labas peļņas iespējas + produkts - tik tiešām nepieciešams ikdienā un masveidā - krīzes laikā vai  ne-krīzes + ļoti labas perspektīvas, jo kompānija  Pasaules un Latvijas tirgū ir vēl gluži jauna. 

              Man patīk padalīties ar labu informāciju un patīk, ja cilvēkam tā bijusi noderīga. Mēs katrs katru dienu kādam kaut ko rekomendējam un iesakām. Vai nu kādu labu mājas lapu informācijai, vai mārketinga gājienu uzņēmējam, vai grāmatu, vai kādu profesionāli konsultācijai, vai frizieri beigu beigās, manikīru, veikalu, kur pirkām "to smuko kleitiņu", vai   "mmm... tos garšīgos cepumiņus"  utt.utt. Katru dienu!!! Tad jautājums - kāpēc gan mums neviens nekad neizmaksā ne mazāko procentiņu par šīm rekomendācijām??? Un - vai tas jūs attur no Citu Biznesa  ieteikšanas saviem paziņām??? Nē... Bet  k ā p ē c  attur, ja par to maksā? Neloģiski, vai ne?...J 

             Tā nu esam šajā biznesā  visas trīs. Piereģistrējām mammu kā pirmo - paldies māsiņai par šo burvīgo ideju! - lai mēs - meitas - pelnītu viņas pensiju... J Un mēs - abas māsas - esam faktiski kā konkurentes zem viņas. - t.s. "blakus zari".  

 Pasākums viesnīcā MONIKA 2009.gada nogalē

               Un tā Tu ik dienas darbojies, tiecies ar daudz dažādiem cilvēkiem, dalies ar informāciju, kura rodas no Tavas un citu pieredzes, un vienkārši b a u d i , cik skaistu, atveseļotu, pilnvērtīgu, brīvu un atvieglotu dzīvi radi ap sevi! Vismaz tik daudz, cik TU to spēj ietekmēt...
         Ieteikt draugiem       TweetMe

Atpakaļ